Genç Kızların Sevgilisi Çağatay Ulusoy’un Son Hali ‘Ne Oldu Sana, Ne Oldu Böyle?’ Dedirtti

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından Çağatay Ulusoy, sosyal medyayı pek de aktif kullanan isimlerden değil bildiğiniz gibi. Bir projesi olmadığı takdirde kendisinden ne ses ne soluk çıkıyor… Projeleri için sık sık imaj değiştiren Ulusoy’un son halini bizlerle Oğuzhan Uğur paylaştı. Görenlerin tanımakta zorluk çektiği Çağatay Ulusoy’un yeni imajı ‘ne oldu sana?’ dedirtti.

Türkiye’nin en beğenilen erkek oyuncularından bir tanesi Çağatay Ulusoy bildiğiniz gibi.

2010’da Best Model of Turkey birincisi olması ile başlayan serüveni, oyunculukla devam etti. İyi ki de etti! İlk rolünü 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisinde Emir Sarrafoğlu rolüyle alan Çağatay, tüm genç kızları yerle yeksan etti.

Ardından Anadolu Kartalları, Medcezir, Delibal, İçerde derken başarısının önünü alamadık.

Kendisin dijital işlerde izliyoruz son yıllarda. Hatta İçerde’nin bitmesinin ardından 2020 yılında konuk oyuncu olarak yer aldığı Menajerimi Ara dizisi olmasa televizyonda göremedik bile.

Dedik ya başarılarının sonu gelmiyor diye, kendisi Netflix’in ilk yerli yapımı Hakan: Muhafız’ın başrolü olarak bizleri çok heyecanlandırmıştı.

Zaten sonrasında bir daha televizyonda göremedik kendisini. Terzi dizisinde başrolde oynayan Ulusoy, kanal ve yapımın anlaşmazlık yaşaması ile yeniden dijitale geçmişti bildiğiniz gibi.

Son olarak Terzi dizisinin ikinci sezonunu izlemiştik. Dizinin yeni sezonu her ne kadar beğenilmese de Çağatay Ulusoy’a son derece yakıştırdığımız takım elbiseler izlenebilir kılmıştı.

Elbete bu işin şakası. Ulusoy’un rol alacağı projeler için sık sık imaj değiştirdiğini biliyoruz. Bu durum da sosyal medyada sık sık patlama yaşatıyor.

Hatırlarsanız bir dönem Ulusoy’un aşırı kilo alması magazin gündemine bomba gibi oturmuştu.

Pehlivan Koca Yusuf’u canlandıracağı film için 20 kilo alan ve 100 kiloya kadar çıkan ünlü oyuncu, filmin ertelenmesi ile hızla aldığı kiloları geri vermişti.

Her haliyle bizi etkilemeyi başaran Çağatay Ulusoy, günlük hayatında daha salaş bir tarz tercih ediyor bildiğiniz gibi.

Dizilerin galalarında da son dönemde kendisini saçlarını ve sakallarını uzatmış halde görüyorduk.

Fakat bu hali bizi epey şaşırttı!

Oğuzhan Uğur, Instagram hesabında Çağatay Ulusoy’la birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Açıklamaya da ‘Hanımlar bu arada fotoğrafta ben de varım. Hani görmezsiniz diye diyorum.’ yazdı.

Çağatay Ulusoy’un son halini görenler ise şaşkına döndü.

Herkesin gözündeki o ikonik fotoğraf…

E Çağatay, bu sen değilsin ki!

“Sağdaki kim?”

O kadar da değil ya, abartmayın.?

Delibalın fazlası harbiden zararmış.

Çağatay Ulusoy kiloları alır, verir. Biz yine onu konuşuruz. Allah oyunculuğuna zeval vermesin. ?

Ünlü oyuncunun bu tarzının yeni işleri için olduğunu tahmin ediyoruz elbette. 3 ayrı dizisinin yayına girmesi bekleniyor.

Netflix’te Kübra ve Centilmen isimli dizilerinin yayınlanması, FOX’ta ise Gaddar isimli dizinin ise çekimlerinin başlaması bekleniyor. Bakalım Çağatay Ulusoy’u hangi dizisinde bu imajda göreceğiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x