Gisele Bündchen trafikte kenara çekildi! Polisle konuşurken ağlamaya başladı

Uzun yıllar podyumlarda fırtınalar estiren Gisele Bündchen ile Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, 2009’da dünyaevine girmiş, Benjamin ve Vivian Lake adında iki çocukları dünyaya gelmişti. Popüler çift, aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çok konuşulan haberlerden sonra, Ekim 2022’de boşandıklarını duyurmuştu.

Bündchen, “Birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarız. Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde sonuçlandırdık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle çocuklarımda olmaya devam edecek” açıklamasını yapmıştı.

AŞK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI!

Boşanmanın ardından jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile adı anılan 43 yaşındaki model, “Sanırım bu noktada, ne yazık ki boşanmış olduğum için, beni herkesle yakıştıracaklarından eminim” diye konuşarak aşk söylentilerini yalanlamıştı. Ancak kısa süre sonra ikilinin gerçekten de birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

POLİS KENARA ÇEKTİ

Dünyaca ünlü model, son olarak Miami’de görüntülendi. Siyah Mercedes arabasının sürücü koltuğunda oturan Gisele Bündchen, trafik ihlali nedeniyle polis tarafından kenara çekildi.

43 yaşındaki süper model, kendisine yaklaşan bir polis camını açarak konuşurken görüldü. Polis memuru, Bündchen’e camından bir kağıt uzatırken, ünlü isim ile kısaca konuştu.

AĞLARKEN GÖRÜLDÜ

O sırada beyaz bir beyzbol şapkasının ardında gizlenen Gisele’in gözle görülür bir şekilde üzgün olduğu ve ağlamaya başladığı görüldü. Model, daha sonra elleriyle gözyaşlarını sildi.

Page Six; Surfside Polisi ile temasa geçtiğinde, bir kamu bilgilendirme görevlisi Bündchen’in gerçekten de trafik ihlali nedeniyle durdurulduğunu teyit etmek dışında olayla ilgili daha fazla ayrıntı vermedi. Modelin temsilcileri ise konuyla ilgili yorum yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x