WhatsApp Kanallar özelliğini tüm dünyada kullanıma sunuyor

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, özel iletişim ve güncellemeler için kullanılabilecek WhatsApp Kanalları özelliğini 150 ülkede daha kullanıma sunuyor.

Bu güncelleme, WhatsApp kullanıcılarına daha fazla içeriğe ve güncellemelere erişim sağlayarak iletişim deneyimini daha zengin ve kişiselleştirilmiş hale getiriyor. Mark Zuckerberg, bu önemli adımı kullanıcılara duyurdu ve WhatsApp Kanalları ile ilgili şunları söyledi: “Bugün WhatsApp Kanallarını küresel olarak kullanıma sunmaya başlıyoruz ve insanların WhatsApp’ta takip edebileceği binlerce yeni kanal ekliyoruz. Kanalları yeni ‘Güncellemeler’ sekmesinde bulabilirsiniz.”

WhatsApp Kanallar özelliğini tüm dünyada kullanıma sunuyor

WhatsApp Kanalları, daha önce sadece belirli ülkelerde kullanılabilen bir özellikti. Şili, Kolombiya, Kenya, Mısır, Ukrayna, Singapur, Fas, Malezya gibi ülkelerde test edilen bu özellik, kullanıcıların ilgi duydukları konulara daha yakından bağlanmalarını sağlıyordu. Artık bu özellik dünya genelinde tüm WhatsApp kullanıcılarına sunuluyor ve markaların, kurumların ve içerik üreticilerinin daha fazla kişiye ulaşmalarına olanak tanıyor.

WhatsApp Kanalları, kullanıcıların ilgi alanlarına uygun içerikleri takip etmelerini ve bu içeriklere anlık bildirimlerle erişmelerini sağlıyor. Bu özellik, markaların müşterilere özel teklifler, güncellemeler ve içerikler sunmalarını kolaylaştırarak daha kişiselleştirilmiş bir iletişim sağlıyor.

Mark Zuckerberg’in yaptığı bu duyuru, WhatsApp’ın sürekli olarak kullanıcı deneyimini geliştirmeye ve daha fazla özellik eklemeye devam ettiğini gösteriyor. WhatsApp Kanalları, hem kullanıcıların hem de işletmelerin uygulamayı daha etkili bir şekilde kullanmalarını sağlayacak ve iletişim dünyasında yeni olanaklar sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x